שאלות ותשובות

כל הערים

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

אודותינו

שאלות ותשובות

 

הרשם כעת לאחד הקורסים

0
חברים רשומים באתר
0
קורסים מאושרים
0
מרצים מוסמכים
0
סטודנטים לתארים מתקדמים

גמול השתלמות הינו קורס במהלכו המשתתפים רוכשים כלים חשובים. הנכם עובדי ציבור ומעוניינים להרחיב את ידיעותיכם על המערכת בה אתם עובדים? בעלי תואר ראשון בהנדסה ומעוניינים לצבור ידע על תחום עיסוקכם? אין ספק שמסלול לימודים זה יענה על ציפיותיכם – והרבה מעבר לכך. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מכללת  אקדמון פרויקטים. אנו מציעים מגוון קורסי גמול השתלמות בתחומי דעת שונים. מוזמנים להתרשם מאתר האינטרנט שלנו ולקבוע עמנו פגישת ייעוץ.

עולם התעסוקה של ימינו הינו מורכב וסבוך – בכך אין כל ספק. במילים אחרות, לימודי תואר ראשון כבר אינם מספיקים ליצירת תנאי עבודה מרשימים: כדי להתקבל לחברה ולהתקדם בסולם הדרגות שבתוכה עלינו לרכוש יידע רב. כיצד והיכן נוכל לרכוש אותו? באמצעות השתתפות בקורסים לצורך גמול השתלמות. קורסים אלו מחזיקים ביתרונות רבים – עבור העובד והמעסיק כאחד. כלומר, העובד מקבל תוספת בשכר לאחר השתתפות בקורס זה, כמו גם השכלה רלוונטית למקצוע שלו. המעסיק, למשל, מרוויח עובדים מקצועיים יותר כמו גם הרחבת תחומי האחריות של עובדים אלו.

הועדה לאישור גמול השתלמות הקומה בעקבות החלטת ממשלה ותפקידה לפקח ולהסדיר את תוכנם וטיב הלימודים של עובדי הסקטור הציבורי הרוכשים ידע והשכלה ובתמורה מקבלים תוספת שכר הנקראת דמול השתלמות תפקיד הוועדה לפקח ולנווט את  הפעילות של המוסודות אל מול התלמידים. 
הוועדות הסקטוריאלית כשמה כן היא ועדה האמונה לספק את השירות לסקטור אות היא מייצגת ולהגיר עבור אותו סקטור מהם מקצעות הלימוד אשר יכרו ללומד קורסים לגמול השתלמות במגוון המוסודות הפרוסים בארץ .

ועדת הגמול הפרטיית היא ועדה המורכבת משני נציגים מחד נציג האוצר ומצד שני נציג המסעיק לפי השתייכותו הסקטוריאילת. 
ועדה זאת מתכנסת אחת לכמה זמן ודנה בכל הבקשות לקבלת גמול השתלמות והיא הסמכות העליונה לאשר או לדחות את בקת העובד לקבלת גמול השתלמות בסיום לימודיו .
כל הבקשות המוגשות ע"י עובדי הציבור במחוזות עליהם הם משתייכים מגיעים לשולחן הועדה אשר דנה ומאשרת בקשות אלו.

המלצות